Biuro Projektowe AGROPROJEKTY.pl - projekty typowe i indywidualne
04-136 Warszawa, ul. Mlądzka 10; biuro@agroprojekty.pl
tel.: +48 22 299 65 16, kom.: +48 665 881 100, fax: +48 22 300 14 99

Szukaj w serwisie

Oferujemy projekty budynków gospodarczych, przemysłowych i inwentarskich wśród których znajdą Państwo mn. projekty stajni, wiat, hali, jak i również chlewnie, chłodnie, obory i inne. Przygotowujemy także projekty indywidualne na specjalne zamówienie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

ikona

O projektach

Pozwolenie na zmiany

W ramach adaptacji projektu gotowego możliwe jest wprowadzenie między innymi następujących zmian:

- układu wewnętrznego ścianek działowych i funkcji pomieszczeń,
- rodzaju stropu przy zachowaniu schematu konstrukcyjnego,
- materiałów ściennych, izolacyjnych i wykończeniowych pod warunkiem utrzymania wymaganych parametrów wytrzymałości i ciepłochłonności,
- instalacji gazowej, wodnej, centralnego ogrzewania, kanalizacyjnej i elektrycznej przy zachowaniu obowiązujących norm technicznych i przepisów "Prawa budowlanego",
- realizacji w lustrzanym odbiciu.

Uzyskanie zgody na inne zmiany adaptacyjne wymaga porozumienia się z biurem autorskim; zgoda wydawana jest bezpłatnie. Projekty opracowano dla I i II strefy obciążenia wiatrem oraz I i II strefy obciążenia śniegiem. Projekt może się różnić w stosunku do karty katalogowej.

Wszystkie projekty, których karty informacyjne tutaj pokazujemy, są już gotowe, czekają na chętnych do ich zastosowania. Zostały opracowane kompleksowo, przez doświadczonych projektantów wszystkich podstawowych specjalności. Dzięki powtarzalności - są kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt razy tańsze od projektów wykonywanych na indywidualne zamówienia.

Google+/ GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2008 by www.AGROPROJEKTY.pl Wszelkie prawa zastrzeżone